Wtorek, Czerwiec 27, 2017, 22:36
„...bo trud i wytrwała praca zawsze się opłaca". Może brzmią te słowa nazbyt górnolotnie, ale nie można im zaprzeczyć . Doświadczyli tego uczniowie naszej szkoły – laureaci różnych konkursów i przeglądów.
22 czerwca udali się oni wraz ze swoimi opiekunami do Miejskiego Ośrodka Kultury, gdzie odbyło się uroczyste rozdanie nagród Burmistrza.
Spotkali się tam wszyscy laureaci ze szkół podstawowych i gimnazjów oraz nauczyciele przygotowujący dzieci oraz młodzież do konkursów.
Na uroczystości obecni byli również przedstawiciele Urzędu Miasta i Gminy Olkusz z Burmistrzem panem Romanem Piaśnikiem na czele.
Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i zostali obdarowani nagrodami, które z pewnością przydadzą im się w czasie wakacyjnego wypoczynku. Dziewczynki dostały zestaw do badmintona, a chłopcy śpiwór. Nie zapomniano także o nauczycielach: podczas wakacyjnego wypoczynku będą poprawiać swoją kondycję fizyczną dzięki sprzętowi do uprawiania nordic walking.
Oto lista naszych laureatów:
Gratulujemy serdecznie laureatom i nauczycielom, a panu Burmistrzowi dziękujemy za uznanie i nagrody.
Życzymy wszystkim cudownych wakacji !
Tekst: mgr Danuta Knapik-Francka